Youtube Videoları Arkaplanda Nasıl Çalıştırılır ?

Mayıs 31, 2017

Youtube videoları arkaplanda oynatmak akıllı telefonlarda ek program yükleyerek gerçekleştirmek mümkün.Peki Youtube Videoları Arkaplanda Nasıl Çalıştırılır ?

Evet  youtube arka planda müzik dinleme anlatımı..

youtube arka planda nasıl çalıştırılır

Youtube arka planda müzik dinleme

Youtube kullanıcıların ısrarla istediği fakat youtube’un da ısrarla getirmediği, youtube videoları ekran kapalıyken oynatmak bence diğer premium müzik kanallarının satışlarını arttırmıştır.

Günümüzde akıllı telefonlarda ciddi bir şarj sıkıntısı varken,otobüslerde tutunucak yer dahi bulamazken , ekranımız açık telefon elimizde müzik dinlemek büyük bir lüks haline dönüşüyor .

Bir ara youtube hepimizi sevindirecek haberi vermişti  ama sunduğu hizmet(Youtubered) 10usd olunca  bizde hala google amcada  youtube arka planda müzik çalmıyor,iphone’da arka planda youtube çalışmıyor,iphone youtube arka planda çalma programı gibi uzun kelimeleri aratıp kendi ipimizi kendimiz kesmeye çalışıyoruz bende sizler için bir çok program denedim test ettim kendime göre en iyi youtube arka planda video oynatma programını anlatacağım, ozaman hadi görelim bakalım Youtube Videoları Arkaplanda Nasıl Çalıştırılır?

Songstream ile youtube videolarını ekran kapalıyken oynatmak.

Songstream youtube’un 10usd olarak sunduğu arka planda video oynatma hizmetini bize ücretsiz olarak sunuyor.

Yüklemesi çok kolay arayüzü çok basit bu programda sevmediğim tek bir şey var ilk arkaplana geçerken bir kaç saniye takılma oluyor yeni güncellemelerle bu hatayı da düzelteceklerini düşünüyorum.Umarım faydalı olmuştur…

 

 

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir